Penzion Svatý Jakub

Vítejte na stránkách Penzionu Svatý Jakub
Jánské lázně

O nás

Penzion se nachází na úpatí Černé hory  s krásným výhledem do okolí Krkonoš nad centrem Jánských lázní , které je vzdálené 400m. Disponuje výbornou polohou 40m od lyžařských vleků (Live park Formánky – s pojízdnými koberci, lyžařskými školami, snowtubingové dráhy, animační programy, babysitting, půjčovna lyžařského vybavení) a přibližovacím vlekem ke kabinkové lanovce Skipark Černá hora (až tří kilometrové sjezdovky různých náročností, osmimístná kabinkové lanovka, moderní vyhřívaná šestimístná sedačková lanovka Hofmanky Express, večerní lyžování na 1,6 km dlouhé sjezdovce, trať obřího slalomu, sáňkařská cesta možnost sjezdu přes den či večerní sáňkování)

Po 10 minutách jízdy skibusem můžete lyžovat ve ski areálu Černý Důl, kde jsou méně náročné sjezdovky. Z vrcholu Černé hory můžete na lyžích a rolbou SkiTour přejet za 25 minut do Pece pod Sněžkou a poté skibusem i do Velké Úpy.

Jánské lázně nabízí též mnoho sportu, zábavy i v letních měsících,  procházky do okolní přírody. Cyklostezky lemují celé Jánské lázně a jeho okolí, turistické trasy jsou velmi dobře značené. Ski areál Černá hora nabízí lanové centrum, Stezku v korunách stromů, minigolf se nachází 40m od penzionu. Léčebné lázně na pohybové ústrojí nabízí lázeňský bazén, mnoho léčebných procedur a masáží. Najdeme zde i mnoho restaurací, kino, lázeňskou kolonádu s mnoha celoročními programy.

Přijeďte si k nám odpočinout zažít klidnou horskou atmosféru!!!!!!